Поліцейські особливого призначення отримали деталізовану мапу Львова та смартфони (фото, відео)

Сьогодні, 22 лютого, керівник регіонального офісу Консультативної місії Європейського Союзу Удо Мюллер та  радник і тренер місії з питань охорони публічного порядку Детлев Квідлі передали деталізовану мапу Львова та шість смартфонів зі спеціальним програмуванням батальйону поліції особливого призначення Головного управління Національної поліції у Львівській області. Про це інформує Відділ комунікації поліції Львівської області.

«Минулого року в Києві ми проводили тренінг для командирів, які відповідають за забезпечення публічної безпеки. Участь у ньому взяли 22 працівники поліції з Києва, Харкова і Львова. У рамках цього тренінгу була підготовлена карта, яку будуть використовувати для планування, проведення інструктажів, брифінгів та інших заходів. Це все відбувається в рамках нової концепції, яку ми розробляємо для забезпечення правопорядку, і плануємо поширити на територію всієї України. Така сама мапа була підготовлена для Харкова і Києва», – розповів радник і тренер КМЄС з питань охорони громадського порядку Детлев Квідлі.

«Досить детальна мапа. Здебільшого всі масові заходи проходять в центральній частині міста і з її допомогою ми зможемо наперед детально спланувати певні моделі – розміщення автомобілів, особового складу і так далі. Вона суттєво спрощує нам процес службової діяльності», – зазначив начальник штабу батальйону поліції особливого призначення підполковник поліції  Микола Старосілець.

Окрім того, представники КМЄС передали учасникам минулорічного тренінгу шість смартфонів, які поліцейські будуть використовувати у своїй роботі.

 

Загрузка...