Поліція засекретила перебіг розслідування справи падіння Ан-12 під Львовом (фото)

Розслідування справи падіння літака Ан-12, яке сталося цього року 4 жовтня, слідчі управління ГУ Нацполіції Львівщини засекретили. Про це пише видання “ZAXID.NET”, зсилаючись на відповідь на інформаційний запит.

Через два місяці після авіакатастрофи, журналісти скерували інформаційний запит у поліцію Львівщини із проханням повідомити про перебіг розслідування і обставини падіння літака Ан-12 під Львовом, яке сталося 4 жовтня 2019 року.

Натомість, слідче управління не надало жодної інформації щодо ходу розслідування кримінального провадження, пояснивши, що «інформація про стан розслідування кримінального провадження містить таємницю досудового розслідування і її розголошення може завдати шкоди особі, суспільству і державі».

«Ви не є учасником вказаного вище кримінального провадження, а тому надати інформацію стосовно кримінального провадження неможливо», — йдеться у відповіді на інформаційний запит.

Нагадаємо, авіакатастрофа сталася 4 жовтня 2019 року. В результаті аварії п’ятеро пасажирів літака загинули, троє отримали важкі травми, їх доправили до 8 лікарні міста Львів. Розглядається дві причини аварії: закінчення пального та помилка пілота. Поліція на брифінгу  обіцяла повідомити результати розслідування.

Всі потерпілі з численними травмами потрапили тоді до лікарні.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!