Поліція затримала 3 автобуси АТП-1?

Як повідомив директор АТП-1 Орест Хамула, позавчора та вчора поліція затримала 3 автобуси, що належать підприємству. Нагадаємо, усі автобуси підприємства є в системі «Рубіж», оскільки АТП-1 має боргові зобов’язання за купівлю автобусів у 2010 році перед Львівськими автобусними заводами. Про це інформує прес-служба ЛМР.

«Вчора поліція затримала автобус «Електрон». Машину супроводжували в парк і передали на збереження, про що є відповідний акт.

Сьогодні вдень поліція зупинила машину середнього класу ЧАЗ. Потім – ще одну, яку супроводжували до кінцевої зупинки по маршруту. Ці машини передані підприємству і перебувають на території парку, про що також складено відповідні акти, без права виїзду. Минулого тижня було затримано автобус «Атаман», – розповів Орест Хамула, директор АТП-1.

Як повідомив депутат ЛМР Ігор Зінкевич немає жодного офіційного документу, що автобуси арештовано виконавчою службою та відповідно заборони чи неможливість виїжджати на маршрути. Протокол попередження не є забороною виїзду на маршрут.

Автобус з д.н.з вс2979 стоїть ще з 31.01.2018 на АТП1! Тобто це не ті 4, які затримані 05.02.2018, як вказано в ЗМІ та протоколи, які є маніпуляцією та нібито конфісковані, автобус давно там стоїть і виконавча служба не зробила жодних дій щодо даного автобуса.
Тому маніпулювати словами, що автобуси є конфіскованими не є доречно.
Потрібно  викликати поліцію на АТП1 та показати всі автобуси, зробити протоколи про їх місце перебування і все це поліція передасть на виконавчу службу, які в свою чергу мали б відреагувати (хоча багато питань чи вони щось зробили по самому заводі та чи виконали рішення по не видачі зарплат і самому придбанні ЛАЗ Чуркіним), але викликання поліції і надання складання протоколів забезпечить не зупинення транспортних засобів під час надання послуг перевезення і на реагування системи рубіж, бо всі автобуси будуть мати офіційне місце перебування (АТП1), що за собою потягне зняття їх з системи рубіж УПП, так як виконавчу службу офіційно попереджено де вони є і вже має бути рішення конфісковувати чи ні (хоча виконавча і так знає де ночують автобуси).
В тому також проблем немає і я як бачу дій по конфіскаці автобусів відсутні.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!