Поліція затримала фігурантів у справі вбивства Павла Шеремета (відео)

У четвер, 12 грудня, Національна поліція України спіймала та, наразі, оголошує підозру можливим фігурантам вбивства журналіста Павла Шеремета. Про це, у своєму “Twitter”, написав Арсен Аваков.

“Щойно Нацполіція затримала і за згодою ГПУ оголошує обґрунтовану підозру фігурантам справи щодо вбивства Павла Шеремета. Це підсумок дуже складної та наполегливої роботи справжніх фахівців і важливий крок до повного розкриття справи”, — йдеться у дописі.

Нагадаємо, Павло Шеремет був убитий в центрі Києва три роки тому — 20 липня 2016 року. Поки злочин залишається нерозкритим. Журналіста поховали в Мінську. За даними слідчих, зловмисники закріпили вибухівку на дні авто, за кермом якого був Шеремет. Також було повідомлено про те, що для вбивства відомого білоруського журналіста 

Нагадаємо, що Павло Шеремет був убитий в центрі Києва три роки тому — 20 липня 2016 року. Поки злочин залишається нерозкритим. Журналіста поховали в Мінську 

Перед вбивством журналіста Павла Шеремета біля його будинку був помічений колишній співробітник СБУ. Його зафіксували камери відеоспостереження. Він був присутній біля будинку Шеремета принаймні кілька годин — і саме в цю ніч під машину журналіста заклали вибухівку. Журналісти з’ясували, що чоловіка звати Ігор Устименко. 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!