Польські митники затримали величезну контрабанду у водія українського автобусу

Польські митники запобігли спробі незаконного ввезення до Польщі 2150 пачок цигарок без польських акцизних знаків. Товар, приблизною вартістю 30 тисяч злотих (7 тисяч євро), був прихований в автобусному сховку. Про це повідомило “Польське радіо”.

За словами речниці Палати податкової адміністрації у Ряшеві Едити Хабовської, незаконні цигарки виявили під час контролю автобуса, що їхав з України до Ґданська.

«Транспортний засіб перевірили рентгеном і після вивчення зображення, митники переконалися, що в автобусі є спеціальний сховок, у якому прихована контрабанда», — розповіла вона.

Цигарки посипали перцем та покропили оцтом, щоб замаскувати запах тютюну. Але це не допомогло. Працівники митниці дісталися до сховку над заднім колесом транспортного засобу, у якому було 2150 пачок цигарок.
У спробі контрабанди зізналося двоє громадян України — 43-річний та 48-річний водії автобуса. Обидва чоловіки сплатили штраф у розмірі по 10 тис злотих (2,3 тис євро).

Автобус затримали, а контрабандистів повернули до України.

За словами Хабовської, від початку цього року до серпня митники з Підкарпатського митноподаткового управління у Перемишлі запобігли введенню у незаконний обіг, зокрема, 10 млн штук цигарок, приблизно 2 тонн тютюну, 52 тис літрів алкоголю та 31 тис літрів палива.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!