Помер військовий, який підпалив себе на Хрещатику

Сьогодні, 14 жовтня, у лікарні перестало битися серце Миколи Микитенка. Про це інформує “Відсіч”.

Військовий о пів на четверту ранку в неділю, 11 жовтня, облив себе бензином і підпалив. Палаючу людину штовхнули в фонтан і викликали «швидку».

В 2014 році Микола Микитенко брав участь у боях під Слов’янськом у складі добровольчого батальйону Нацгвардії України імені Кульчицького. Під час евакуації збитого вертольота на горі Карачун боєць був поранений. Після лікування, незважаючи на отриману інвалідність, Ворон знову відправився на фронт.

За три години до самоспалення Микола Микитенко написав на своїй сторінці в “Facebook”: «Думаю, як буду горіти? Як Василь Стус?! Досить сил довести, що Україна понад усе? Дістало!!! Вийдіть всі, побратими, як 24 числа, візьміть зброю в руки, і захистіть нашу рідну Україну!!! ». Трохи раніше він же написав: «Підтримайте за все мої гріхи!!! Слава Україні!!!”.

Читайте також:   Школам Львівщини рекомендують розпочати очне навчання

На сторінці Миколи декілька постів, в яких він висловлює негативне ставлення до політики президента Володимира Зеленського по відношенню до ветеранів АТО і ООС. Останній пост на своїй сторінці Ворон опублікував за п’ять хвилин до самоспалення: «Зараз 03:25 год. Мені дуже хочеться, щоб Україна була самостійною».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!