Померла від коронавірусу жінка з Франківська відвідувала поліклініку та ходила на роботу

Опубліковано 20 Березня 2020 о 18:05

В Івано-Франківську розшукують та ізолюють усіх, хто контактував із 56-річною мешканкою, померлою від коронавірусу. Виявилося, що до того як жінці встановили діагноз, вона ходила до полікліники, йдеться в сюжеті  “ТСН.16.45”.

Тепер увесь медперсонал, з яким вона контактувала, та їхні родичі — відправлені на самоізоляцію. Приміщення поліклініки, кабінет та коридори, дезинфікують ще з того дня, коли жінку у важкому стані госпіталізували до інфекційки із задухою, а наступного дня вона померла.

Крім того, до спеціального боксу госпіталізували її чоловіка як контактного. Хоча жодних симптомів коронавірусу у нього наразі немає. Медики припускають, жінка могла підхопити вірус саме від нього, бо чоловік нещодавно повернувся додому із Чехії.

«Також відібраний мазок у можливо контактного сина. І сьогодні відправлені до вірусологічної лабораторії Києва», — каже директор Івано-Франківського обласного лабораторного центру Роман Савчук.

Жінка працювала на одному з підприємств у місті. Там зокрема виробляють сухий яєчний порошок. Зараз воно закрите на карантин. Ким саме вона там працювала і чи мала доступ безпосередньо до готової продукції, наразі невідомо.

Похована жінка буде із дотриманням усіх вимог епідеміологічної безпеки.

Тим часом обласну інфекційну лікарню звільняють від пацієнтів — задля тих, у кого підозрюють коронавірус. Хворих переводять до іншої лікарні. 

Карантин в Івано-Франківську обіцяють зробити ще жорсткішим. Зокрема  планують  розігнати усю стихійну торгівлю, на ринки та до магазинів пускатимуть одночасно не більше 10 людей.

Мер Івано-Франківська збирається звернутися до президента та уряду з проханням запровадити в Україні надзвичайний стан, аби зупинити стрімке поширення  коронавірусу.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM