Понад тонну взуття та сумок українець хотів приховати від митників (фото)

Працівники  Галицької митниці Держмитслужби виявили понад тонну взуття та сумок. Про це повідомляє пресслужба Галицької митниці.

У пункт пропуску «Рава-Руська–Гребенне» з Республіки Польщі  в Україну в’їхав вантажний транспортний засіб, під керуванням громадянина  України. Згідно з документами, поданими до митного контролю, на адресу одного з підприємств Закарпаття з Великобританії, переміщували понад 21 тонну вживаного одягу. Однак, під час митного огляду серед вказаного товару працівники митниці виявили 1030 кг взуття та майже 200 кг сумок таких, що були у вжитку. Інформації про цей товар у товаросупровідних документах не було.

Таким чином, представник компанії з Великобританії подав як підставу для переміщення товару документи, що містять неправдиві відомості щодо їх кількості, вартості та найменування.

Такі  дії мають ознаки порушень митних правил, передбачених  ч. 1 ст. 483 Митного кодексу України. Незадекларований товар вилучено. Його вартість буде встановлено додатково. Справу скерують до суду.

Фото: Галицька митниця

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!