Поради медиків: як не інфікуватись COVID-19 у громадському транспорті

Опубліковано 2 Червня 2020 о 17:43

Центр громадського здоров’я назвав правила безпеки, дотримуючись яких можна вберегтися від інфікування COVID-19 у громадському транспорті. Про це повідомляє “УНН”, з посиланням на “Telegram”-канал ЦГЗ.

“Вірус SARS-CoV-2 (збудник COVID-19) передається від людини до людини краплинним та контактним шляхами. Тому в місцях великого скупчення людей є високий ризик передачі інфекції. Під час користування громадським транспортом може бути важко дотримуватись фізичного дистанціювання. Тому ретельне дотримання правил респіраторного захисту та гігієни рук є ключовими заходами безпеки”, — йдеться у повідомленні.

Вказано, що за можливості краще уникати користування громадським транспортом.

“Тепла пора року створює хороші умови для ходіння пішки та їзди на велосипеді. Якщо ви все ж вирішили користуватися громадським транспортом, перед тим як зайти у нього необхідно надягти маску. Під час поїздки у транспорті важко уникнути контакту з потенційно забрудненими поверхнями та предметами: поручнями, сидіннями, готівкою тощо. Тому після виходу слід пам’ятати, що руки забруднені і ними не можна торкатись обличчя, особливо очей, рота і носа”, — вказано у повідомленні.

Зазначається, що за першої можливості потрібно вимити руки водою з милом впродовж 20–40 секунд або обробити дезінфектором із вмістом спирту не менше 60 %.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM