Порошки різних кольорів та таблетки: у Львові патрульні виявили наркоторгівців

За добу патрульні Львова виявили кілька груп осіб з різними видами наркотичних речовин. Про це повідомили у пресслужбі патрульної поліції міста.

Сьогодні вночі, під час патрулювання на вулиці Мєчнікова, патрульні виявили групу осіб, які почали розходитися в різні сторони, коли побачили службовий автомобіль поліції.

Їх всіх повернули на місце та попросили показати, що вони мають при собі. Тоді, один з них, різко витягнув із кишені поліетиленовий пакет і спробував його знищити. Патрульний відреагував миттєво, вхопив чоловіка за руку та одягнув кайданки.

У пакеті була речовина рослинного походження. Також в 19-річного мешканця Львова виявили пакет з порошкоподібною речовиною білого кольору, таблетку жовтого кольору, марку (зі слів ЛСД) та подрібнена речовина запакована в 5-гривневій купюрі. На місце події викликали слідчого.

У той самий час, на вулиці Дорошенка, екіпаж патрульних виявив двох чоловіків, які спробували втекти, коли побачили інспекторів. Їх наздогнали та виявили в гаманці одного з них порошок рожевого кольору. Чоловіків повідомив, що це «амфетамін». Також в осіб виявили паспорт, який ймовірно належить іншій особі. На місце викликали слідчого.

Інспектори роти тактико-оперативного реагування (ТОР), під час патрулювання в парку «Високий Замок» побачили підозрілого чоловіка, який старався уникнути зустрічі з офіцерами поліції. Патрульні підійшли до нього та запитали, чи має він при собі заборонені предмети чи речовини. 25-річний мешканець Львівської області повідомив, що має декілька грамів «канабісу».

Під час поверхневої перевірки в нього виявили так звані «закладки». На місце викликали слідчо-оперативну групу.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!