Порядок оформлення документів учасниками АТО для отримання 50-відсоткової знижки на проїзд у залізничному транспорті

Ветерани АТО Львівщини отримають листи-талони на 50-відсоткову знижку  на проїзд у залізничному транспорті. Про це повідомляє прес-служба ЛОДА.

Порядок оформлення та подання документів для отримання листів талонів на право одержання ветеранами війни і особами, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», проїзних документів (квитків) з 50 відсотковою знижкою їх вартості на 2018-2023 роки.

Для отримання листів-талонів на право одержання ветераном війни (учасником бойових дій) проїзних квитків з 50-відсотковою знижкою їх вартості, учасник бойових дій, з числа військовослужбовців, звільнених з лав Збройних Сил України, подають у районний військовий комісаріат за місцем реєстрації наступні документи:

– заява (заповнюється у військовому комісаріаті);       

– копія посвідчення «Учасника бойових дій»;

– копія паспорта та ідентифікаційного коду;

– копії довідки про безпосередню участь в АТО, військового квитка та витягу з наказу про звільнення з військової служби (для осіб, що отримали посвідчення у військовій частині);

– довідка з управління соціального захисту населення про перебування у ЄДАРПі згідно статусів; у випадку, якщо особа має подвійний статус УБД і інвалід війни – довідка про неотримання відповідних листів – талонів.

При собі мати талони, отримані за попередні роки.

Загрузка...