Посадовців Львівської митниці за несвоєчасне подання декларації про доходи оштрафовано на 1,7 тис грн

Двох посадових осіб Львівської митниці оштрафовано за адміністративні правопорушення, пов’язані з корупцією. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

За участі прокуратури Львівської області в кінці червня 2017 року Галицьким районним судом міста Львова визнано винними двох посадових осіб Львівської митниці Головного управління Державної фіскальної служби у Львівській області у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.
Зокрема, прокуратурою за результатами опрацювання електронних декларацій, поданих на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції встановлено наступні порушення.
Так, державний інспектор одного з митних постів та головний державний інспектор відділу митної вартості та адміністрування митних платежів Львівської митниці несвоєчасно подали, без поважних причин, декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування шляхом заповнення її на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції, чим вчинили адміністративне правопорушення пов’язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю).
В подальшому, за результатами проведеної перевірки Управлінням захисту економіки у Львівській області підтверджено факт виявлених, прокуратурою, порушень, про що складено відповідні протоколи про вчинення митниками адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією.
За наслідками судового розгляду до винних осіб застосовано стягнення у вигляді штрафу на загальну суму 1,7 тис грн. Рішення судів набрали законної сили.

 

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!