Посадовця державного підприємства, що працював і на приватному підприємстві оштрафовано на 5,1 тис грн

Підприємцю одного із державних лісомисливських господарств Львівщини доведеться сплатити штраф у розмірі 5,1 тис грн за адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області.

Органами прокуратури Львівщини забезпечено обов’язкову участь у розгляді судом справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією, стосовно мисливствознавця одного із державних лісомисливських господарств області.
Так, згідно з адміністративним протоколом, складеним уповноваженою особою Управління захисту економіки у Львівській області, з’ясувалось, що посадовець Державного підприємства працював також на одному із приватних підприємств Львівської області, що суперечить вимогам Закону України «Про запобігання корупції».
Відтак, за принципової позиції прокурора у справі Старосамбірським районним судом Львівської області вказаного посадовця лісомисливського господарства визнано винним у вчинені адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого ч.1 ст. 172-4 КУпАП (порушення обмежень щодо сумісництва та суміщення з іншими видами діяльності).
За наслідками судового розгляду до винного застосовано стягнення у вигляді штрафу в розмірі 5,1 тис грн, а також конфісковано отриманий дохід від зайняття іншою оплачуваною діяльністю в сумі 41 тис грн. 
Постанова суду набрала законної сили та не оскаржувалась.

Загрузка...