Посольство повідомило, скільки українців перебуває в ураженому вірусом китайському Ухані

Посольство України в Китаї встановило контакт із 57 українцями, які перебувають зараз на території провінції Хубей, з них 53 — у місті Ухань, де було вперше зафіксовано спалах нового коронавірусу.

Про це йдеться в заяві посольства 31 січня, перелає “Радіо Свобода”.

Ще по одній людині перебуває в місті Сян’ян, у міському повіті Чжунсян міста Цзінмень, містах Ічан і Сяогань.

За даними посольств, на добровільний тимчасовий консульський облік у Китаї станом на 31 січня стали 93 людини, які перебувають на території його консульського округу. Свої консульські округи мають також Генеральні консульства України в Шанхаї та Гуанчжоу.

«Посольство України в КНР на постійній основі проводить моніторинг епідеміологічної ситуації в Китаї, встановлює контакти з громадянами України, які перебувають на території КНР, і, зокрема, у провінції Хубей та місті Ухань, надає їм необхідні роз’яснення та рекомендації.
У разі прийняття Урядом України рішення про евакуацію громадян України з Китаю, Посольство України надасть всілякого сприяння у забезпеченні координації дій відповідних компетентних органів України та КНР, які відповідають за проведення евакуаційних заходів», — йдеться у повідомленні.

За інформацією дипломатичного представництва, станом на 30 січня Національна комісія охорони здоров’я Китаю не реєструвала інфікованих штамом коронавірусу 2019-nCoV серед громадян України, що мешкають у цій країні.

Як повідомлялося раніше, авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України» та “SkyUp” вирішили тимчасово припинити рейси до Китаю. МАУ здійснить рейсі з Саньї для вивезення пасажирів 31 січня та 4 лютого.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!