Посилення карантину: діти вчитимуться дистанційно наступні два тижні

Від завтра у Львові очікують посилення карантинних норм. Остаточне рішення має бути прийнято на Урядовій комісії завтра, яка має прийняти рішення про переведення Львова в “червону” зону. Про це повідомляла сьогодні “Варта1“.

З листопада львівські школярі (усі класи) навчатимуться дистанційно.

Як повідомив перший заступник міського голови Андрій Москаленко на брифінгу, посилені карантинні заходи, в тому числі і дистанційне навчання очікується впродовж двох наступних тижнів.

«Щойно завершилося засідання міської комісії з питань ТЕБ і НС, на якому було прийнято низку важливих рішень. Динаміка поширення коронавірусу продовжує зростати. Небезпека ще й у тому, що активне поширення інфекції спостерігається і серед дітей. На комісії ми заслухали керівника управління освіти, яка зазначила, що кількість хворих серед дітей становить понад 200. Відтак, було прийнято рішення, що з понеділка, 1 листопада, навчання у школах буде здійснюватися дистанційно. Онлайн-навчання, наразі, передбачено на 2 тижні. Йдеться про учнів всіх класів»,розповів Андрій Москаленко, перший заступник міського голови Львова.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!