Потрібно 20 млн гривень: у львівській лікарні будуватимуть вертолітний майданчик

У Львові на базі найбільшої лікарні інтенсивного лікування в області збудують перший у місті вертолітний майданчик. Про це повідомили у пресслужбі ЛМР.

Вертолітний майданчик призначений для термінової евакуації важкохворих. Вже оголосили тендер на його будівництво біля реанімаційного та діагностичного відділень, де є КТ і МРТ, а також усі види досліджень.

Вартість будівництва вертолітного майданчика обійдеться у 20 млн гривень. Облаштувати його мають до 31 грудня 2021 року.

«Вертолітний майданчик у лікарні — це міністерська програма про наземну авіацію. Є пілотний проєкт по Львівській області, в якому йдеться про те, щоб пацієнтів важкохворих, з інсультами й травмами, із важкодоступних місць і регіонів України доставляти в лікарню швидкої допомоги для надання невідкладної медичної допомоги», — розповів керівник Клінічної лікарні швидкої медичної допомоги Львова Олег Самчук.

Читайте також:   Ціна питання: у «Львівелектротрансі» провели розрахунки економічно обґрунтованих тарифів на перевезення

Поки не відомо, хто фінансуватиме будівництво майданчика. На початку 2021 року Львівська область увійшла до пілотного проєкту МОЗ з аеромедичної евакуації хворих зі складними травмами. Аеромедичні бригади мають запрацювати з квітня. Проте в лікарні швидкої допомоги поки що не знають, чи міністерство оплатить будівництво посадкового майданчика.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

 

 

%d bloggers like this: