Позашляховик, вщерть заповнений сигаретами, затримали на Буковині (фото)

Опубліковано 3 Квітня 2019 о 18:52

Військовослужбовці відділу «Селятин» отримали випереджувальну інформацію про можливу протиправну діяльність від своїх колег, співробітників оперативно-розшукового підрозділу Західного регіонального управління Держприкордонслужби.

Група реагування прикордонників, за декількасот метрів від українсько-румунського кордону, зауважила підозрілий позашляховик, який рухався у напрямку кордону. Під час зупинки автомобіля «Nissan Patrol», іноземної реєстрації особи, які знаходились у ньому вдалися до втечі.

Щоб затримати порушників, які не реагували на попередження прикордонного наряду, останнім довелося стріляти вгору. У результаті вжитих заходів правоохоронцям вдалося затримати двох втікачів, які виявилися мешканцями прикордоння.

Чоловіки втікали не дарма, адже їхня автівка була вщерть заповнена тютюновими виробами. 17 пакунків з сигаретами правоохоронці вилучили, затриманих притягнули до відповідальності.

Тривають заходи з встановлення усіх причетних до протиправної діяльності осіб. Про цей факт повідомлено компетентні правоохоронні органи.

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM