Правоохоронці активно перевіряють інформацію про замінування торгівельних центрів (ФОТО, ВІДЕО)

Опубліковано 6 Травня 2019 о 13:34

Сьогодні, 06.05.2019 р., о 11:45 год., надійшло повідомлення про замінування торгового центру. Правоохоронці перевіряють інформацій щодо правдивості повідомлення. Про це повідомляє, з місця події, кореспондент “Варта1”, Володимир Садовий.

Фото: “Варта1”, Володимир Садовий

“Зараз, на вулиці Городоцька 179, проводиться перевірка інформації. На місці події працюють правоохоронні органи, вибухотехніки, які перекрили вхід у приміщення. Усіх присутніх відвідувачів торгівельного центру було евакуйовано. Як зазначають правоохоронці — інформація про замінування швидше за все не підтверджується, проте провести всі необхідні заходи безпеки — обов’язок правоохоронців”, — про це, з місця події, повідомив спеціальний кореспондент.

Фото: “Варта1”, Володимир Садовий

На іншому об’єкті “замінування”, торгівельного центру “King Cross Leopolis”, що на вулиці Стрийська, 30, також проводиться перевірка інформації. 

“Станом на 13.20 год., біля торгівельного центру “King Cross Leopolis”, присутня служба ДСНС та служба “Львівгазу”. Очікується прибуття вибухотехніків. Усіх відвідувачів та працівників центру — евакуйовано за межі будівлі. Поліція перекрила повністю в’їзд до «King Cross»”, — зазначив кореспондент.

Фото: “Варта1”, Володимир Садовий

Вкотре звертаємо увагу громадян: за подібні кримінальні правопорушення, згідно зі ст. 259 Кримінального кодексу України, передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 2 до 6 років. Якщо такі дії призвели до тяжких наслідків або скоєні вдруге — порушникам загрожує від 4 до 8 років ув’язнення.

Фото: “Варта1”, Володимир Садовий
Фото: “Варта1”, Володимир Садовий

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM