Правоохоронці Львівщини викрили незаконну діяльність працівників “Старосамбірського лісгоспу”

Правоохоронці Львівщини викрили систематичну незаконну діяльність організованої злочинної групи службових осіб державного лісгоспу по порубці та реалізації деревини особливо цінних порід, що завдало збитків на суму понад 6,6 млн грн. Про це, 25 вересня, повідомили у пресслужбі прокуратури Львівської області.

У ході розслідування кримінального провадження, викрито діяльність організованої злочинної групи, до складу якої увійшли службові особи ДП “Старосамбірське лісомисливське господарство”.

“За даними слідства, організував схему систематичної незаконної порубки деревини особливо цінних порід (дуб) головний лісничий, який залучив помічника лісництва та декількох майстрів лісу.

Встановлено, що фігуранти в подальшому реалізовували викрадену деревину суб’єктам підприємницької діяльності регіону. Таким чином сума завданих державі збитків склала понад 6,6 млн грн.”, — йдеться у повідомленні.

На цей час усім зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 28, ч. 4 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу, що спричинило тяжкі наслідки), ч. 3 ст. 365 (перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу, що спричинило тяжкі наслідки) КК України.

Такі дії караються позбавленням волі на термін від 7 до 10 років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на термін до трьох років.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!