Правоохоронці повідомили деталі затримання голови Старосамбірської РДА (фото)

Неправомірну вигоду посадовець вимагав та одержав за працевлаштування особи на посаду. Про це інформує Департамент захисту економіки Національної поліції України.

Увечері, 18 червня, оперативники управління захисту економіки у Львівській області Нацполіції, слідчі обласної поліції за процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону затримали очільника РДА. 

Головою Старосамбірської РДА є Бонк Орест  Едуардович. 

Правоохоронці задокументували факт протиправної діяльності очільника однієї з районних державних адміністрацій Львівської області. Зокрема, він організував корупційну «схему» по працевлаштуванню громадян до держадміністрації.

Так, за видачу розпорядження про оголошення конкурсу на заміщення вакантної посади юриста, сприяння у перемозі в конкурсі та працевлаштуванні на посаду юриста до РДА голова РДА вимагав 1,5 тисячі доларів США неправомірної вигоди.

Під час одержання 1,5 тисяч доларів США хабара голову РДА було затримано у службовому кабінеті. Кошти, отримані у якості хабара, були виявлені та вилучені з сейфу.

На даний час фігурант затриманий у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Його дії кваліфіковані за ч. 3 ст. 368 (Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Працівниками поліції проводяться подальші заходи по встановленню інших посадових осіб райдержадміністрації, які можуть бути причетних до злочинної схеми вимагання та отримання неправомірної вигоди.

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM