Представники польської ПлюсЛіги підписали у Львові спеціальний лист про наміри

ВК «Барком-Кажани» та представники польської ПлюсЛіги підписали у Львові лист про наміри. Документ підтверджує співпрацю клубу та польської ПлюсЛіги, засвідчуючи участь «кажанів» у сезоні 2022/2023.

Аби укласти домовленість про співпрацю з львівським клубом, представники Правління, Наглядової ради Польської волейбольної ліги та Федерації волейболу Польщі приїхали до Львова. Очолив делегацію президент PGE Skra Конрад Пєхоцький, який також є заступником голови Наглядової ради польської ПлюсЛіги. У Львові гості зустрілись із президентом клубу «Барком-Кажани» Олегом Бараном.

За його словами, підписаний документ вкотре підтвердив прагнення «кажанів» виступати у ПлюсЛізі Польщі. «Оскільки Польща кількаразовий чемпіон світу саме з волейболу, така співпраця дозволить вивести наш волейбол на вищий рівень. Ми будемо популяризувати цей вид спорту і в Польщі, і в Україні»,каже Олег Баран. І продовжує, що до такого рішення клуб йшов довго і розмірено.

Як наголосив президент Польської волейбольної ліги Артур Попко, участь «кажанів» у ПлюсЛізі допоможе об’єднати спорт, бізнес, культуру та історію наших країн. «Ми хочемо вийти до великої групи українців, які проживають у нашій країні, а також до поляків, які живуть у Львові»,додав Артур Попко.

Нагадаємо. У жодному випадку мова не йде про переїзд львівського волейбольного клубу до Польщі. Українська команда гратиме на правах гостя, паралельно виступаючи в українській Суперлізі. Дотепер польська волейбольна ПлюсЛіга не приймала до себе команд з інших країн. Це перша практика в Польщі. Хоча у Європі вона поширена. До прикладу, австрійський “Hypo Tirol Alpenvolleys Haching” виступав у чемпіонаті Німеччини.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!