Про аварійний стан попереджали: з’ясувалися нові подробиці обвалу моста на трасі під Львовом (фото)

У понеділок, 3 травня, близько 19:40 год, у с. Гайок, що в Кам’янка-Бузькій міській територіальній громаді, на національній автодорозі державного значення Н-17 “Львів–Радехів–Луцьк” відбулося руйнування автомобільного мосту через р. Західний Буг протяжністю 25 метрів (висота в місті руйнування 7 м). Про це інформувала “Варта1”.

Про те, що міст біля села Гайок, на трасі “Львів–Луцьк” може незабаром впасти в безодню, за декілька днів до події писали в соціальних мережах, зокрема і у “Варта1” у “Facebook” місцеві мешканці.

Світлини з небезпечного стану конструкції буквально 30 квітня опублікував у соцмережі користувач Василь Поплавський.

“Міст через Західний Буг. Влада, ти відчуваєш катастрофу?”, — уточнив автор повідомлення.
У мережі  користувачі також “оцінили” ситуацію.

У коментарях люди позначали голову ЛОДА, Службу автомобільних доріг. При тому, що останні відповіли чоловіку в приват та пообіцяли виправити недолік.

Нагадаємо також, що загальна довжина моста — 118 м. Рік будівництва 1960, за даними Служби автомобільних доріг. Мостовий перехід належить Службі автомобільних доріг у Львівській області. Дорожньо-експлуатаційна організація, яка обслуговує автодорогу — ПП “Рома”.

Зараз проїзд через міст повністю відсутній.

На щастя, внаслідок події, потерпілих немає. Місце обвалу огороджене та встановлено попереджувальні знаки. Сплановано об’їзд даної ділянки.

Додамо, що об’їзд організований за схемою (напрямок зі Львова):

  • доїжджаєте до міста Кам’янко-Бузька, там здійснюєте поворот наліво і далі їдьте автодорогою Т-14-25 до міста Жовква, потім дорогою Р-15 до міста Червоноград, потім дорогою Т-14-10 до міста Радехів. А далі — за звичним маршрутом;
  • у зворотному напрямку діє та сама схема руху.

Великогабаритні транспортні засоби скеровуватимуть на автодорогу М-06 “Київ–Чоп”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!