Пробачте, ми помилились: автори “скляного моста” у столиці не врахували масового вандалізму

Опубліковано 3 Червня 2019 о 13:56

Автор проекту «скляного» моста в Києві визнав, що мешканці столиці, напевно, ще не доросли до цивілізації і високих технологій. Про це заявив архітектор Андрій Миргородський, коментуючи пошкодження моста хуліганами, наступного дня після відкриття, пишуть “Факти”.

Миргородський визнає, що при проектуванні мосту не розраховували на такий масовий вандалізм.

«Ми помилилися… Наша команда не очікувала, що серед нормальних людей прийдуть нелюди з цеглою і будуть нею перевіряти міцність покриття скла (яке, до речі, тимчасове через крихти від асфальту), будуть стріляти в нього з пневматики. Ми не врахували людей, які будуть вночі ходити по перилах мосту і під улюлюкання друзів стрибати з них на це тимчасове скло… Ми не врахували, що в Україні ще є люди, які вночі малюють фарбою на склі огорожі слова, які у них в головах… Ми не врахували вандалів», — зазначив архітектор, на своїй сторінці в “Facebook”.

Фото: пішохідний міст у Києві

«Ми просто хотіли зробити подарунок, показати, що ми готові називатися цивілізацією. А що? Рано? », — задається питанням Миргородський.

Нагадаємо, «скляний» міст в Києві відкрили 25 травня, до Дня міста. За добу на мосту довелося міняти скло через те, що вандали випробували об’єкт на міцність.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM