Продовження справи резонансної ДТП: Зайцева замість 10 років в’язниці просить умовне покарання

Засуджена Олена Зайцева домагається пом’якшення вироку — замість десяти років в’язниці вона вимагає п’ять років умовного покарання. Про це повідомляє “KHARKIV Today”.

Про це сьогодні, 10 травня, повідомила адвокат з боку потерпілих Лариса Матвєєва. Вони ознайомилися з апеляційним заявою Зайцевої, яке 26 березня подала її нова захисниця Юлія Плетньова.

Лариса Матвєєва говорить про кардинальну зміну позиції засудженої, яка на судовому етапі визнавала свою провину. Тепер, отримавши 10 років покарання, думає інакше, перекладаючи всю вину на іншого учасника ДТП — Генадія Дронова. У постраждалих і родичів загиблих апеляція Зайцевої викликала жахливе обурення.

“Позиція збоку захисту Зайцевої обурила всіх, потерпілі ніколи не вірили в каяття Зайцевої, але до такого відвертого цинізму теж ніхто готовий не був”, — повідомила адвокат потерпілих.

За її словами, законних підстав для зміни рішення суду першої інстанції немає, оскільки нинішня позиція Зайцевої грунтується на спробі зняти з себе провину і спростувати матеріали кримінальної справи.

“Зайцева провину свою визнавала, з обвинувальним актом погоджувалася, готова була понести справедливе покарання. З огляду на об’єктивні докази і тяжкість наслідків, таких підстав немає”, — додала Матвєєва.

Нагадаємо, вирок у справі про аварію на Сумській, Київський райсуд Харкова виніс 26 лютого. Обох обвинувачених — Геннадія Дронова та Олену Зайцеву — засуджено до 10 років позбавлення волі з позбавленням права керування на три роки.

Нагадаємо, ДТП сталася 18 жовтня 2017 року. Внаслідок аварії, загинуло шестеро людей, ще стільки ж отримали травми.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!