Проект львівського метрополітену набрав необхідну кількість голосів: тепер справа за депутатським корпусом (фото) | Новини Львова та Західної України| VARTA1

Проект львівського метрополітену набрав необхідну кількість голосів: тепер справа за депутатським корпусом (фото)

Одразу три електронні петиції набрали сьогодні необхідні 500 голосів. Про це повідомив головний спеціаліст відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради», Орест Файфурка, на своїй сторінці у “Facebook”.

Ідеї мешканців міста наступні:

Ідея перша — розморозити проект Львівського Метрополітену!

Ідея друга — створити пункти обігріву та годування безпритульних тварин (про це справді варто подумати заздалегідь).

Ідея третя — продовження маршрути № 21 ТЦ «Три слони»–Головна пошта до с. Рясне-Руське.

Управління «Секретаріат ради» підготує відповідні проекти ухвал, для розгляду електронних петицій депутатським корпусом Львівської міської ради.

Автори петицій будуть запрошені до виступу на пленарному засіданні. У разі підтримки петицій депутатами, профільні виконавчі органи підготують дорожню карту щодо втілення ідеї в життя.

Нагадаємо, Василь Лозовий закликав розморозити проект Львівського метрополітену для збереження архітектурного вигляду міста. Він зазначив у поясненні: «Враховуючи той факт, що місто Львів перевантажене, враховуючи затори та дуже велику кількість громадського та приватного транспорту, пропоную розморозити проект Львівського метрополітену для збереження архітектурного вигляду міста і для безпеки будівель які занесені до спадщини ЮНЕСКО».

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM