Прокуратура закрила провадження проти патрульного Павла Хрупа

Слідчими прокуратури Львівської області здійснювалось досудове розслідування у кримінальному провадженні, за фактом можливого перевищення службових повноважень інспектором Управління патрульної поліції у Львівській області Департаменту патрульної поліції, який цьогоріч 13 травня здійснив постріл в ногу учаснику дорожньо-транспортної пригоди, котрий намагаючись утекти з місця ДТП, поранив ножем напарницю патрульного. Про це інформує прес-служба прокуратури Львівської області.

Проведеним службовим розслідуванням визнано правомірним та таким, що, відповідає вимогам нормативно-правових, законодавчих актів (які регулюють діяльність Національної поліції України), застосування правоохоронцем табельної вогнепальної зброї та спеціальних засобів – кайданок.

За результатами досудового розслідування у діях патрульного не встановлено ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.1 ст.365 КК України, а відтак у четвер, 24 травня, кримінальне провадження закрито на підставі п.2 ч.1 ст.284 КПК України.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!