Прокурори запросили для активіста Стерненка 8 років ув’язнення у справі про викрадення людини

Прокуратура запросила для одеського активіста Сергія Стерненка 8 років ув’язнення з конфіскацією майна у справі про викрадення людини. Про це сам активіст повідомив у “Telegram”.

За словами Стерненка, оголошення вироку відбудеться завтра, 19 лютого, в Одесі. Процес тягнувся 5 років. 90 % засідань не відбувались або через неявку потерпілого, або прокурора.

Він нагадав, що у 2015 році у нього вдома провели обшук, під час якого активіст добровільно віддав пневматичну зброю, колекційний ніж та стартовий (шумовий) пістолет.

“Підставою для обшуку стала заява проти мене “тітушки” і проросійського колаборанта Сергія Щербіча. Після обшуку мені одягли на голову мішок та вивезли в УБОЗ, де повідомили про підозру. І того ж дня мене закрили до СІЗО”, — зазначив Стерненко.

Читайте також:   На сільській дорозі Стрийщини водій "Ниви" збив свого односельця

Він додав, що його підозрювали у викраденні Щербіча з метою заволодіння його коштами на суму 300 грн. А ця справа — початок політично вмотивованих розправ від Труханова, яка почалась ще у 2015 році. Стерненко припустив, що без жодного доказу та всупереч здоровому глузду вирок може бути обвинувальним.

Стерненко заявив, що сама справа проти нього ґрунтується лише на показаннях самого Щербіча.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!

 

 

 

 

%d bloggers like this: