Пропонував їй зустрічатись: нові подробиці трагічної загибелі пари у львівському парку (фото, відео)

У неділю, 1 серпня, у Стрийському парку, у Львові, на молоду пару впало зламане дерево під час буревію. Хлопець та дівчина загинули на місці. Про це повідомляла “Варта1”.

Як стало відомо журналістам “ТСН”, пара, яка загинула в Стрийському парку, познайомилась в Інтернеті. У той день, хлопець запропонував дівчині зустрічатися з ним.

Це було побачення. Андрій прийшов у парк з трояндами. Залишки букету тут розкидані й досі. Велетенська гілка впала просто на лавку, де сиділа пара. Лавка поламана, також навалу клена не втримав металевий ліхтар.

“Від отриманих травм, люди загинули на місці події. Рятувальники з допомогою бензопили розрізали гілку дерева та вивільнили тіла загиблих”, — сказав речник ДСНС Львівщини Ігор Курус.

Навколо місця трагедії декілька повалених дерев. За попередніми даними, в одне з них влучила блискавка, воно впало та зачепило клен. Відірвалася велетенська гілка, яка і вбила людей.

Хлопець, що запросив її на побачення — 20-річний курсант академії сухопутних військ родом з Вінничини.

“Вони переписувалися в Інтернеті лише два тижні й тоді він пішов з нею гуляти, я дізнався що він запропонував їй зустрічатися, купив їй букет”, — сказав друг загиблого Валерій Колесник.

“Був майбутнім артилеристом, був на хорошому рахунку, непогано вчився, був відповідальний. Фактично канікулярна відпустка в нього мала розпочатися за тиждень, декілька днів він мав бути у відпустці”, — каже речник Національної академії сухопутних військ імені Петра Сагайдачного Антон Миронович.

Про дівчину вдалося довідатись небагато. 18-річна мешканка Львова ніде не вчилася і не працювала.

У парку понад 6 тисяч дерев, їх періодично обстежують. Запевняють, те, що впало було здоровим.

“Стовбурових пошкоджень дерево не мало, в принципі в нього розвалилася гілка на висоті десь 10 м. На дереві немає ознак гниття”, — каже начальниця управління екології Львівської міської ради Олександра Сладкова.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!