“Проста як двері” концепція: штаб Порошенка про скандальні білборди з Путіним

Опубліковано 10 Квітня 2019 о 17:31

Представники Петра Порошенка таким бордом хочуть нагадати, що “країні потрібен сильний лідер”. Про це на брифінгу, 10 квітня, розповів представник штабу Олег Медведєв. Представник штабу Петра Порошенка пояснюючи концепцію бігбордів наголосив, що “президенту України потрібно твердо дивитися в очі Путіна”. Більше про це — на сайті “ТСН”.

“Завдання цього сюжету одне – нагадати країні, що в умовах серйозних зовнішніх викликів їй потрібен сильний президент, головнокомандувач з хорошою дипломатичною підготовкою. Бо завдання глави держави не розсмішити Путіна, сміливо йому дивитися в очі і твердо захищати країну і безпеку людей (..). На наше глибоке переконання, з двох кандидатів тільки Порошенко має достатньо сили і політичної волі, достатньо досвіду, щоб протистояти Путіну. Ось проста — проста, як двері — логіка цього борду”, — сказав Медведєв.

Під час брифінгу показали й інші варіанти бордів. На них були зображені Порошенко і російський комік Максим Галкін, Галкін і Володимир Зеленський, а також Зеленський і Путін. 

Представник штабу Порошенка, коментуючи ці варіанти сказав, що “набільш прийнятною була б конфігурація переговорників з Порошенка та Галкіна” та переконував, що не може уявити ситуацію коли Путіну протистоятиме Зеленський. 

Для самого Володимира Зеленського Медведєв назвав “найбільш цікавою гіпотетичну ситуацію в перемовинах з Галкіним”. “Очевидно їм легше було би знайти спільну мову”, — прокоментував він зображення. 

Окрім цього, у штабі Петра Порошенка категорично відкидають звинувачення, що цей борд був покликаний для того, щоб створити із Зеленського образ агента Путіна.

“Категорично, ні. Ніхто в нас в штабі, ні сам Порошенко, ні його команда, ні, ми не вважаємо, що Зеленський є маріонеткою Путіна. Так само ми не вважаємо, що прибічники Володимира Олександровича є прибічниками Путіна. Ми лише переконані, що Путін мріє про слабкого президента України”, — додав Медведєв. 

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM