Правоохоронці затримали підприємця, який мав намір підкупити прокурора

За процесуального керівництва прокуратури Львівської області працівниками Управління захисту економіки Департаменту захисту економіки Національної поліції України та слідчими Головного управління Національної поліції у Львівській області сьогодні затримано директора підприємства, який намагався надати працівнику прокуратури у Львові неправомірну вигоду в розмірі 8,4 тис доларів США. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Львівської області. 

За вказану суму коштів підприємець очікував закриття кримінального провадження, розпочатого місцевою прокуратурою за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 191 КК України, а саме за фактом розкрадання бюджетних коштів під час проведення робіт з реконструкції вулиці у місті Львові, кошторисною вартістю у 44 млн грн. В ході розслідування вказаного провадження органом досудового розслідування було встановлено, що внаслідок затвердження фіктивних актів виконаних робіт бюджету міста Львова завдано збитки на суму понад 1,2 млн грн.

Відтак, для припинення вищевказаних злочинних дій підприємця, прокурор звернувся із відповідним рапортом до керівництва прокуратури Львівської області.


У провадженні тривають першочергові слідчі дії, вирішується питання щодо повідомлення директору про підозру за ч. 3 ст. 369 КК України та обрання йому запобіжного заходу.
За вчинення вказаного злочину підприємцю загрожує покарання до 8 років позбавлення волі з конфіскацією майна або без такої.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!