Прикордонники затримали громадянина Туреччини та 2 громадян Ефіопії

Вчора вдень під час моніторингу ділянки кордону прикордонники відділу «Шегині» Мостиського загону помітили ознаки подолання інженерних споруд. «Зелені берети» негайно розпочали пошук ймовірних порушників та проінформували польських колег. Невдовзі правоохоронці затримали чоловіка, 1979 року народження, який мав при собі паспорт громадянина Туреччини. В ході перевірки з’ясовано, що він декілька днів тому легально прилетів до України, однак продовжити мандрівку до країн західної Європи вирішив у незаконний спосіб. Про це повідомляє прес-служба Державної прикоронної служби України.

Згодом черговому підрозділу надійшла інформація від дільничного інспектора прикордонної служби про двох невідомих африканської зовнішності, яких помітили місцеві жителі на околиці села Шегині. За результатом пошуку прикордонниками затримано ще двох нелегальних мігрантів, які теж пішки намагалися незаконно перейти кордон з Польщею. Затриманими виявилися чоловіки, 1987 та 1992 років народження, громадяни Ефіопії. Один мав при собі посвідку на тимчасове проживання в Україні, інший – на початку травня офіційно прибув до Києва.

В обох випадках стосовно громадян складені документи справи про адміністративне правопорушення за спробу незаконного перетинання державного кордону України, рішення прийматиме суд.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!