Привернути увагу: протестувальники завтра перекриють вулицю Пластову

У суботу, 7 грудня протестувальники планують пікет з перекриттям вулиці Пластової. Анонс заходу вони опублікували у спільноті “Кривчиці”, у “Facebook”.

Люди вимагають привернення уваги і протестують проти намірів побудувати сміттєпереробний завод на вулиці Пластовій.

” З 12–14 год. ми збираємося перекривати вулицю Пластову (на кільцевій розв’язці, біля переїзду) з метою привернення уваги до нашої спільної проблеми — намірів спорудити на цій вулиці сміттєпереробний завод. Цей район роками потерпає від діяльності очисних споруд, які щодня отруюють мешканців випарами аміаку, сірководню та летких органічних сполук, бо гроші, які мали б бути спрямовані на модернізацію львівських очисних споруд осідають у кишенях чиновників. Замість модернізації очисних, мер та депутати вирішили остаточно “добити” цей район, ускладнивши цю екологічну катастрофу розташуванням ще одного пожерача людського здоров’я та передвісником передчасної смерті — так званим, механіко-біологічним комплексом з переробки відходів”, — розповіли організатори протесту.

Вони також озвучили свої вимоги:

    • Припинити будь-які роботи, пов’язані з будівництвом заводу, допоки не буде проведено СЕО ( стретегічна екологічна оцінка), яку вони були зобов’язані зробити, але не зробили.
    • Спрямувати на встановлення стаціонарного пункту екомоніторингу на вул Пластовій з цілодобовою ретрансляцією даних в інтернет, в режимі он-лайн, за кошти  (1,6 млн грн) , які ЛКП “Зелене місто” хотіло витратити на саморекламу.
    •  Змінити технологію та місце розташування такого комплексу.

Для детальнішої та правдивої інформації, щодо сміттєзаводу, протестувальники пропонують ознайомитись у групі в “Facebook”.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!