Радикали знову намагаються позбутися Супрун: однопартієць Ляшка зареєстрував нову заяву у суді

Опубліковано 11 Квітня 2019 о 15:30

В Окружний адмінсуд Києва надійшов новий позов проти в. о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, з вимогою відсторонити її від посади, повідомила глава МОЗ. Про це в. о. міністра охорони здоров’я України написала на своїй сторінці, у соціальній мережі “Facebook”.

“Знову від народного депутата Радикальної партії Олега Ляшка. Знову з проханням заборонити мені виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я України. Знову провадження відкрито за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи. Позов подав Олексій Ленський. Офіційне пояснення підстав просто переписане з попередніх позовів своїх колег невільних радикалів”, — йдеться у дописі Супрун. 

Супрун також додала, що адвокатський запит по цьому позову до Міністерства охорони здоров’я України надійшов від тієї самої адвокатської фірми “GoLaw law firm”, що обслуговує звільнених, через корупцію, ректорів медичних університетів, Катерину Амосову і Валерія Запорожана.

“Ректорів, що приводять тітушок до університетів, чинять рейдерські захоплення і всіляко саботують роботу навчальних закладів. Ректорів, які персонально несуть відповідальність за низький рівень медичної освіти і високий рівень корупції в медичній сфері в Україні”, — зазначила Уляна. 

Це не перша спроба представників Радикальної партії відсторонити Супрун з посади голови МОЗ.

5 лютого суд тимчасово заборонив їй виконувати обов’язки в. о. міністра охорони здоров’я.

Позов до суду подав нардеп Ігор Мосійчук, який, зокрема, вважає її некомпетентною.

Кабмін підтримав главу МОЗ і вирішив оскаржити рішення суду. Підтримку Супрун висловили також прем’єр Володимир Гройсман і президент Петро Порошенко.

Суд скасував своє рішення тільки через 10 днів. Робота МОЗ весь цей час була заблокована, під загрозою було надання лікування тисячам пацієнтів.

 

 
 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM