Рідний син спустошив картковий рахунок матері на Тернопільщині

З карткового рахунку жінки викрали 4000 гривень. З таким повідомленням до працівників Тернопільського відділу поліції звернулася місцева мешканка. 
Жінка розповіла, що стала жертвою крадія. Перевіривши стан рахунку жінка виявила нестачу в розмірі 4000 гривень. У протиправному жінка запідозрила сина, адже тільки він мав доступ до картки, яку вона зберігала в сумці.
Здогадки потерпілої вдалося підтвердити й працівникам поліції. 21-річний син зізнався, що зняв з банківської картки готівку.
Пін-код він знав, адже матір зберігала його в гаманці.
Відомості про подію внесено в Єдиний реєстр досудових розслідувань відповідно до статті 357 Кримінального кодексу України — «викрадення, привласнення, вимагання документів, штампів, печаток, заволодіння ними шляхом шахрайства чи зловживання службовим становищем або їх пошкодження».
Поліцейські наголошують краянин не нехтувати елементарними правилами. Пам’ятайте, не потрібно зберігати паролі поруч з електронними гаманцями або записувати їх на поверхні. Адже саме завдяки цьому ви самі допомагаєте пройдисвітам незаконно привласнити ваші кошти.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!