Рівненській лікарці-стоматологу суд обрав запобіжний захід

Сьогодні, 22 лютого, міський суд задовольнив клопотання дізнавача Рівненського районного управління поліції та обрав 29-річній підозрюваній у вчиненні кримінальних проступків відносно дітей у виді особистого зобов’язання. Про це повідомили у відділі комунікації поліції Рівненської області.

Відповідно до ухвали суду тепер жінка зобов’язана:

  • прибувати за кожною вимогою до суду або іншого визначеного органу державної влади;
  • не відлучатися із населеного пункту, в якому зареєстрована та проживає без дозволу слідчого, прокурора або суду;
  • утримуватися від спілкування з будь-якою особою, визначеною слідчим суддею, судом, або спілкуватися з нею із дотриманням умов, визначених слідчим суддею, судом.

Нагадаємо, із першою заявою, дев’ятого лютого, про завдані тілесні ушкодження 5-річній доньці під час візиту до стоматолога в Рівному до поліції звернулася 36-річна мешканка Костополя, мама, яка впізнала на відео свою  доньку.

Крім того, впродовж подальших трьох днів до поліції надійшло іще три звернення від батьків щодо побоїв та тілесних ушкоджень, спричинених дитячою лікаркою під час лікування зубів. Двоє із вказаних заявників звернулись до правоохоронців, оскільки на відео, оприлюдненому в соцмережах, вони також впізнали своїх дітей.

Дізнавачі Рівненського районного управління поліції повідомили 29-річній стоматологині про підозру за чотирма фактами вчинених кримінальних проступків: частиною 1 статей 125 та 126 КК України.

Крім цього, триває досудове розслідування за частиною 2 статті 140 Кримінального кодексу України (неналежне виконання професійних обов’язків медичним працівником).

Додамо, що в мережі опублікували відео, на якому жінка залякує та б’є об стоматологічне крісло маленьких пацієнтів. Події відбувались у рівненській приватній стоматологічній дитячій клініці.

До поліції почали звертатися батьки, які впізнали на кадрах своїх малюків.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!