Російські пранкери запитали в президента Польщі, чи не хоче він “відібрати Львів”

Опубліковано 15 Липня 2020 о 18:27
Російські пранкери розіграли президента Польщі, зателефонувавши йому та назвавшись Генеральним секретарем ООН.

Відтак польський лідер понад 10 хвилин розмовляв із самозванцем, повідомляє “Rzecz Pospolita”.

Видання пише, що телефонний розіграш організували двоє громадян Росії: Володимир Кузнєцов і Олексій Столяров. Жертвами їхніх пранків раніше стали американський конгресмен Берні Сандерс, британський принц Гаррі, президент Франції Еммануель Макрон і прем’єр-міністр Великої Британії Борис Джонсон.

Під час розмови польський президент розповідав про ситуацію з коронавірусом у Польщі. У відповідь на запитання про те, що могло бути основним джерелом заражень у Польщі, він каже, що це “складно сказати”, але однією з причин “може бути Україна, тому що у Польщі багато людей з України”.

Також він пояснює своє ставлення до ЛГБТ, запевняючи, що поважає всіх людей. Крім того, йшлося про Дональда Туска, який, як зазначив Дуда, “не любить його”.

У розмові пранкер зазначив, що в Польщі “ведеться боротьба з радянськими пам’ятниками”, на що Дуда відповів, що це – неправда.

Після цього пранкер підкреслив, що Дуда має суперечку з Путіним стосовно періоду Другої світової війни, наголошуючи, що Росія зробила великий внесок в перемогу в цій війні. Дуда на це відповів, що він про це знає, але “Росія також окуповувала Польщу після завершення війни”.

Згодом пранкер знову перевів тему розмови на Україну, поставивши запитання, чи не хоче Дуда забрати українські території, зокрема Львів, і що “є багато людей, які можуть це підтримати”. На це президент Польщі різко відповів: “Ні, бо це Україна!”.

“Про це в Польщі немає жодної дискусії. Зараз це частина України і все.. Це не є предметом політичних дискусій у Польщі, ми про це не говоримо. У Польщі немає політичних сил, які висловлюють такі пропозиції”, — підкреслив Дуда.

Президент РП наголосив, що у Польщі нині дуже хороші відносини з Україною, Варшава підтримує Київ. На питання, як він ставиться до президента України Володимира Зеленського, Дуда відповів, що позитивно.

Канцелярія Анджея Дуди підтвердила справжність запису, а сам президент відреагував дописом у “Twitter”.

“Під час розмови я зрозумів, що щось не так. Генеральний секретар не міг правильно вимовити слово “зубровка”, хоч голос був дуже подібним”, — написав Анджей Дуда.

Зараз у пресслужбі президента з’ясовують, як запобігти подібним випадкам на майбутнє.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM