Розбивали вікна та викидали з вагонів матраци: футбольні фанати розгромили поїзд Львів-Запоріжжя (відео)

Опубліковано 8 Квітня 2019 о 19:00

Хулігани-вболівальники ФК “Карпати”, 6 квітня, цього року, зіпсували три вагони поїзда № 120 сполученням “Львів–Запоріжжя”. Про це повідомляє “РБК-Україна”, з посиланням на прес-службу “Укрзалізниці”. Повідомляється, що винуватцями безладу виявилися 250 футбольних фанатів, які зайши по станції Львів.

Дебошири зіпсували обладнання 4-ого, 5-ого та 6-ого вагонів у поїзді — розбили скло у вікнах та тамбурах вагонів (загалом 12 вікон), викинули з поїзда 21 матрац, 25 подушок, 25 постільних комплектів, одну зимову ковдру та три вогнегасники. Тепер вагони потребують суттєвого ремонту й тому тимчасово виведені з обігу.

Правоохоронців викликали майже на кожну станцію по ходу слідування поїзда, але жоден із представників Нацполіції, які приїжджали на виклики, не вжив заходів для врегулювання ситуації та вгамування неадекватів.

“Укрзалізниця” вкотре звернулася до МВС із проханням про супровід пасажирських поїздів працівниками поліції або Національної гвардії для забезпечення дотримання громадського порядку.

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM