Розкрадання військового майна: на Львівщині вручено підозри учасникам злочинної групи

Опубліковано 3 Червня 2020 о 10:22

Учасники організованої злочинної групи з Львівщини підозрюються у викраденні військового майна на суму 62 тис грн.

Про це повідомляє пресслужба Військової прокуратури Західного регіону України.

“За процесуального керівництва військової прокуратури Львівського гарнізону повідомлено про підозру організованій групі – двом військовослужбовцям однієї з військових частин та підприємцю у викраденні військового майна – запчастин до автотехніки. Зокрема, заступник командира ремонтно-відновлювального батальйону з озброєння підозрюється за ч. 2 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 410 КК України, заступник командира полку з озброєння, як організатор, — за ч. 3 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 410 КК України та підприємець-посібник — за ч. 5 ст. 27 ч. 3 ст. 28 ч. 3 ст. 410 КК України”, — сказано в повідомленні.

За даними слідства, вказаний заступник командира полку, використовуючи своє службове становище, упродовж 2019 року налагодив протиправний механізм викрадення військового майна — запчастин до автотехніки з цієї ж частини. До вчинення вказаного злочину офіцер залучив свого підлеглого, а також підприємця, який займався збутом викраденого військового майна. Попередня сума встановлених збитків становить 62 тис грн.

Відтак, було вилучено 21 деталь до військової техніки. Повна їхня вартість буде встановлена після експертиз, виконання яких триває. Окрім того, під час позапланового аудиту фінансово-господарської діяльності військової частини виявлено недостачу майна автомобільної служби на суму понад 1 млн грн.

Зараз триває слідство.

 

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM ТА INSTAGRAM