Розпочинається ремонт вулиці Чернівецької. На черзі: вул. Замарстинівська, Шевченка, С.Бандери

З 12 травня розпочинаються роботи з капітального ремонту вул. Чернівецької. Ремонтні роботи виконуватиме підрядна організація ТзОВ «Онур». Технічний нагляд здійснюватиме французька компанії «Egis». Замовником робіт є ЛКП «Львівавтодор». Повідомляє прес-служба ЛМР.

«З 12 травня ми перекриваємо частину вулиці Чернівецької, де розпочинаємо капітальний ремонт. Ремонт триватиме 4-5 місяців. За цей час буде виконана заміна контактної мережі, заміна колії і трамвайних плит. Орієнтовна вартість робіт близько 2,5 млн. євро. Фінансування здійснюється за кошти Європейського банку реконструкції та розвитку і бюджету міста Львова. Кільця на вул. Чернівецькій робити не будемо, оскільки зараз розробляється проект реконструкції площі Двірцевої. Цим проектом передбачено, що посадка і висадка пасажирів відбуватиметься ближче до вокзалу, щоб зробити все максимально комфортним для пасажирів: щоб, вийшовши з вокзалу, пасажири змогли зразу ж пересісти на громадський транспорту, зокрема трамвай», – розповів Олег Береза.

За його словами зараз закінчилося корегування проекту по вул. Замарстинівській, яку теж ремонтуватимуть цього року. Тривають роботи по вул. Личаківській. Закінчуються роботи з благоустрою на Сихові (вул. Вернадського). Також цього року планується будівництво ґрунтової дороги до житлового масиву «Білогорща».

Вул. Шевченка і вул. С. Бандери ремонтуватимуть на наступний рік за кошти Європейського інвестиційного банку.

Як повідомлялося раніше, на час реконструкції вулиці Чернівецької частково зміниться маршрут трамваїв №1, 6 та 9.

Жодного скорочення вагонів на цих маршрутах не буде. Лише трамвайний маршрут №11, на час ремонту вул. Чернівецької, курсувати не буде. На маршруті №11 їздить лише один вагон», – розповів Іван Бондар, начальник відділу із зв’язків з громадськістю ЛКП «Львівелектротранс».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!