Розпилення балончику в ліцеї “Оріяна”: подробиці події (ФОТО, ВІДЕО)

Сьогодні, 10.05.2019 р., о 12:30 год., у Львові, на вулиці Чукаріна, 3, у ліцеї “Оріяна” розпилили газовий балончик. Внаслідок події, медичну допомогу надали учням молодших класів. Про це, з місця події, повідомив кореспондент “Варта1”, Володимир Садовий.

“У події, на щастя, потерпілих немає. Медики швидкої допомоги нікого не госпіталізували, провели огляд на місці та надали допомогу учням молодших класів: допомогли тим, у кого сльозились очі, а також тим, хто відчував біль у горлі”, — зазначив кореспондент.

Зазаначається, що перцевий газовий балон розпилили у коридорі шкільного приміщення. Хто і навіщо це зробив — встановлює поліція. Директор школи зазначив лише, що балон був розпилений у коридорному приміщенні ліцею.

“Коли діти вийшли через ті двері, то засвідчили, що йдучи коридором, вони почули симптоми перцевих випарів. Відчули гостроту в горлі, кашель. І побігли на гору”, — про це розповів у коментарі директор ліцею Сватко Юрій Іванович. 

“За викликом прибула слідчо-оперативна група, яка не вилучила з місця події балон, тому що, його не було знайдено. Як і не було знайдено особу, яка цей засіб розпилила у школі. На даний момент є лише постраждалий, якому цей балон розпилили в очі. Правоохоронці цю особу забрали для з’ясування обставин у відділок”, — зазначив кореспондент.

У прес-службі патрульної поліції також прокоментували цю ситуацію. 

Надійшов виклик, що на вул. Чукаріна, 3, у ліцеї “Оріяна” про те, що учні розпилили в обличчя іншим дітям невідому речовину. На місці працювали ДСНС, ШМД, слідчі Сихівського ВП. Загрози життю чи здоров’ю учнів немає, навчання продовжиться в штатному режимі. Госпіталізації ніхто не потребував”, — зазначила речник патрульної поліції міста, Катерина Рибій.

Фото, відео: “Варта1”

Коридор, в якому сталася подія

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!