Розваги 16-річного водія на Дрогобиччині: подробиці аварії

Сьогодні опівночі, у селі Опори, Дрогобицького району, 16-річний водій автомобіля “Рено”, мешканець села Рибники, з’їхав у кювет. Його та ще двох пасажирів — 17-річну дівчину та 18-річного товариша — з переломами та травмами середнього ступеня важкості госпіталізували у Дрогобицьку міську лікарню. Подробиці цієї аварії розповідає “Львівська Мануфактура Новин”.

«Цей хлопчина — з нормальної сім’ї, наче й сам спокійний. Дивно, що його вдома відпустили на такі нічні розваги. Машина, на якій зробив аварію, належить старшому братові, синові тітки по маминій лінії. Час від часу у нього автівку позичав. На ній вчився їздити, — розповідає журналістам Володимир зі села Рибники. — Цього вечора, мабуть, десь розважалися. Може, й випили. Бо їхали зі сторони Дрогобича у напрямку Львова. Добре, що відбулися переломами рук та ніг. Інколи такі дорослі розваги дітей коштують їх життя».

Як зазначили у Національній поліції Львівської області, у цій справі ведеться досудове розслідування. Правоохоронці цікавляться у неповнолітнього, хто йому дозволив керувати автомобілем без водійських прав.

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM