Рятувальники поперереджають: на Львівщині очікується підйом рівня води в річках

Попередження про підйом рівня води у водоймах стосуються Одеської, Львівської та Закарпатської областей. Про це повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій.

В Україні у понеділок, 17 червня, в річках Львівської, Закарпатської та Одеської областей очікується підйом рівня води, який може призвести до підтоплення. 

У понеділок на українській ділянці Дунаю, поблизу Вилкового, в Одеській області, рівень води збережеться на небезпечній відмітці 155–160 см, що призведе до підтоплення низинних ділянок міста.

Також підйом рівня води очікується на річках басейну Сяну та Дністра у Львівській області. У результаті формування локальних дощових паводків вода в річках підніметься на 0,2–1,2 м. Негативних наслідків не очікується.

Зазначається, що в результаті сильних злив підвищення рівня води на 0,5–1,0 м очікується на малих водотоках та верхів’ях річок в Закарпатській області. Підйом рівня води не призведе до підтоплень чи інших негативних наслідків.

У ДСНС також наголошують, що при зливових дощах можливе формування значного мiсцевого та схилового стоку, у горах iснує загроза утворення локальних селевих потокiв.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!