Рятувальники розшукали чоловіка, який заблукав у лісі (фото)

Вчора, 5 жовтня, об 11:55 год., на пункт зв’язку Державної пожежно-рятувальної частини № 8 селища міського типу Рожнятів надійшло повідомлення від чергового відділення поліції Рожнятівського району про надання допомоги в пошуку 63-річного мешканця села Рівня. Про це повідомили у пресслужбі ДСНС України в Івано-Франківській області.

Чоголовік ще 4 жовтня, близько 14:30 год., пішов до лісу по гриби та досі до місця постійного проживання не повернувся.

О 12:25 год. до місця пошукових робіт виїхало Осмолодське пошуково-рятувальне відділення та о 12:35 год. Івано-Франківське пошуково-рятувальне відділення.

Читайте також:   Депутати обрали заступників голови Львівської облради

Вчора, 5 жовтня, обстежено лівий берег річки Лімниця від села Рівня до села Слобода-Рівнянська та 5 га лісового масиву між вищезазначеними населеними пунктами Рожнятівського району.

6 жовтня, о 10:35 год., одна з пошукових груп чоловіка знайшла, у задовільному стані. У цей час “Богун” здійснює транспортування потерпілого до автомобіля швидкої невідкладної медичної допомоги.

Всього від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області було залучено 12 чоловік особового складу та 4 одиниці техніки, у тому числі «Богун».

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!