Садовий пророкує “червону” зону Львову уже з наступного місяця

Міський голова Львова Андрій Садовий повідомив, що сьогодні очікується рішення державної комісії з питань ТЕБ і НС про встановлення карантинних обмежень. Він розповів про динаміку захворюваності на коронавірус у  місті та наголосив на можливості переходу Львова до червоної карантинної зони. Про це повідомляє пресслужба ЛМР з посиланням на ранковий ефір на радіо «Люкс FM».

«Ми плавно входимо в червону зону і нема на то ради. Якщо подивитись навіть останні дані за ніч, то в наші міські лікарні поступило 56 нових хворих. І лише 6 пацієнтів було виписано. 19 людей померло. Це дуже сумна статистика і то при тому, що були вихідні. Як правило, в робочі дні більше пацієнтів поступає до медзакладів.

Я думаю, що ми будемо в червоній зоні і будуть діяти ті обмеження, які ми вже попередньо встановлювали з 1 листопада. Ймовірно, вони просто почнуть діяти скоріше. Ми очікуємо сьогодні на рішення державної комісії з питань ТЕБ і НС, яка має прийняти відповідне рішення. Якщо показники будуть передбачати червону зону, то нема варіантів. До прикладу, обласна клінічна лікарня завантажена на 110 %. По наших міських лікарнях на сьогодні завантаженість орієнтовно 53 %. У нас є достатня кількість місць, ми маємо кисень, адже ще навесні почали закупляти кисневі станції і наші лікарні самостійно виробляють кисень», — сказав під час ранкового ефіру на радіо «Люкс FM» мер Львова.

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!