Садовий з міського бюджету виділив кошти на вивезення сміття

 

Із міського бюджету Львова виділили 25 млн грн. на львівське сміття. Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового № 388 від 2 серпня 2018 року, пишуть Варіанти.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету Львова 25 млн грн і перерахувати їх до обласного бюджету за вивезення сміття з міста, а також на виконання підписаного у квітні 2017 року “сміттєвого” меморандуму.

“Управлінню фінансів департаменту фінансової політики перерахувати субвенцію Львівській обласній раді для відшкодування виконавцям фактично наданих послуг з вивезення твердих побутових відходів фактичних додаткових витрат на їх перевантаження, перевезення та будь-яких інших заходів, пов’язаних з захороненням та утилізацією, а також виплати субвенцій місцевим бюджетам, у тому числі на виконання Меморандуму про співпрацю між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування”, – йдеться у документі.

Контроль за виконанням розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

 

Нагадаємо, на початку квітня, у травні і червні, міськрада також перевела Львівській ОДА 25 млн грн. на вивезення сміття зі Львова, а до цього кошти виділила наприкінці листопада минулого року.

Додамо, Львівська ОДА вивозить сміття з міста з кінця червня 2017 року. Протягом цього року міська рада має виділити Львівській ОДА 300 млн грн. на львівське сміття, у 2019 році – 150 млн грн.

 

Головне фото Depo.Львів – Depo.ua

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!