Садовий закликав львів’ян не панікувати через можливий приїзд українців із Китаю (відео)

Міський голова Львова Андрій Садовий прокоментував чутки, які поширюються довкола ситуації з евакуацією українців із китайського Уханя.

Відповідний відеоролик він розмістив на своїй сторінці, у “Facebook”.

Він розповів, що мав телефонну розмову з міністеркою охорони здоров’я Зоряною Скалецькою. За його словами, вона сказала, що поки інформації про місто прильоту немає, оскільки невідомо, скільки українців зайде на борт літака.

Садовий також зауважив, що Скалецька підкреслила: на борт прийматимуть винятково здорових людей.

Насамкінець він закликав не панікувати й не поширювати фейкову інформацію.

«Я щойно мав телефонну розмову з міністеркою охорони здоров’я. Куди привезуть українців — чи це буде Львів, чи Київ, чи інші міста — поки невідомо. Чому? Інформація буде відома тоді, коли зрозуміють, скільки українців зайде на борт літака — чи це буде 15 людей, чи 50. І вже від того залежатиме, де їх потім розміщуватимуть. На борт літака братимуть винятково здорових людей. Прошу не панікувати та не поширювати фейкову інформацію», — йдеться в повідомленні мера, у “Facebook”.

Нагадаємо, що у Львівську ОДА жодних наказів про розміщення українців із Китаю на території області не надходило.

Також додамо, що, 19 лютого, люди заблокували Винниківський госпіталь через чутки про можливе прибуття евакуйованих українців та іноземців із китайського Уханя (фото, відео).

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!