Санаторій на Львівщині підготували до обсервації

Опубліковано 28 Лютого 2020 о 18:10

За минулу добу, на Львівщині не зафіксовано жодного випадку інфікування коронавірусом. Водночас, у місті та області проводяться заходи щодо ефективного запобігання і боротьби з вірусом. Зокрема, до обсервації підготували санаторій у Немирові.

Про це сьогодні розповіли під час брифінгу щодо ситуації із коронавірусом на Львівщині, повідомляють у пресслужбі ЛОДА.

«Учора запрацювала “Google”-форма для людей, які повернулися з країн із зафіксованим коронавірусом, вона є активна, і за добу ми отримали два повідомлення, одне з яких було тестове. Друге повідомлення про особу зі Львова, з-під порядкування 5 поліклініки. Зараз пацієнтів із діагностованим вірусом нема. Є певні перебої у функціонуванні телефонної лінії, ми працюємо над покращенням, але онлайн-форма уже працює цілодобово. Невдовзі й телефонна лінія працюватиме цілодобово. У Немирові проведено всі необхідні заходи щодо переведення пацієнтів, тож санаторій повністю готовий до прийому осіб для обсервації», — розповів т. в. о. директора департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Андрій Васько.

Також зазначили, що тривають роботи з унеможливлення поширення вірусу і в аеропорту імені Данила Галицького.

«Наше основне завдання — забезпечувати його злагоджену роботу. Звісно, подібні ситуації впливають на зменшення пасажиропотоку, однак приємно, що Прикордонна служба працює дуже чітко, допомагає нам перевіряти пасажирів. Самі мандрівники дуже позитивно сприймають наші заходи, зокрема вимірювання температури. Поки що нікого з підвищеною температурою ми не виявили, тому хочу заспокоїти львів’ян: ми вживаємо всіх заходів щодо уникнення потрапляння вірусу на територію області. Подорожуючи минулого тижня за кордон, варто сказати, що у місцях масового скупчення є дезинфікатори. Нам теж варто взяти це на озброєння, дотримувати власної гігієни та дбати про своє здоров’я», — закликала  директор Міжнародного аеропорту «Львів» імені Данила Галицького Тетяна Романовська.

У свою чергу, на «Львівській залізниці» створено оперативний штаб, робота якого скоординована з обласним центром.

«У межах роботи штабу відбулося уже кілька засідань. Основний акцент для нас — це перевезення пасажирів. Створено відповідно організовані групи і напрацьовано порядок дій. Виїзні бригади при заході пасажирів опитують людей та інформують про це начальник поїзда», —  акцентував головний інженер Регіональної філії «Львівська залізниця» публічного акціонерного товариства «Українська залізниця» Зіновій Заньків.

Водночас на Галицькій митниці в усіх пунктах пропуску проведено обстеження всіх приміщень, що будуть використовувати.

«Усі кімнати, які будуть використані як карантинні зони, ми перевірили. Відповідно, є усі необхідні приміщення: для ізоляції осіб з підозрою, для медичного огляду. Також в пунктах пропуску чергують автомобілі швидкої допомоги. Спільно з прикордонниками, провели навчання, тож ми готові до  усіх можливих викликів», — розповів начальник управління організації митного контролю та оформлення Львівської митниці Степан Бочаров.

 

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM