Служба безпеки України «накрила» чиновників, які влаштовували іноземцям фіктивні шлюби з громадянами РФ (фото)

Контррозвідники СБУ на Чернігівщині викрили та припинили діяльність групи посадовців, які незаконно оформлювали фіктивні шлюби іноземців з громадянами України. Про це повідомляє пресцентр СБУ.

Оперативники з’ясували, що до складу злочинної групи входили колишні та чинні чиновники обласного Управління Державної міграційної служби, органів юстиції. А також військовослужбовці Державної прикордонної служби України. Фігуранти налагодили схему оформлення фіктивних шлюбів іноземців з громадянами України та визнання батьківства.

Зловмисники за різні суми систематично підробляли необхідні документи та вносили неправдиві відомості до державних електронних інформаційних ресурсів. Це ставало підставою для оформлення документів на право перебування в Україні вихідцям з країн Близького Сходу та РФ. При цьому, частина іноземців оформила документи навіть не перебуваючи у нашій країні. Проте, з отриманими підробками вони могли безперешкодно перетинати державний кордон України, а також виїжджати до країн ЄС.

Тривають оперативно-слідчі дії за трьома статтями:

  1. Незаконне переправлення осіб через державний кордон України;
  2. Зловживання владою та службовим становищем;
  3. Порушення військовослужбовцями порядку несення прикордонної служби.

Фото: СБУ

Усі оперативні новини на нашому Telegram-каналі Приєднуйся!