СБУ обшукало “Чернівціводоканал” – робота підприємства паралізована

Столичні працівники СБУ затримали представників тендерного комітету КП «Чернівціводоканал» Вчора, 19 липня, з обіду робота КП «Чернівціводоканал» була паралізована. Кілька десятків співробітників Служби безпеки України в масках та зі зброєю майже до опівночі проводили обшуки в управлінні комунального підприємства. Про це повідомляє кореспондент Варта 1. 

Офіційної інформації про те, що саме шукали і кого саме затримали правоохоронці, наразі немає. За словами працівників підприємства, які були свідками обшуків, на місці працювали співробітники СБУ з Києва. Це підтверджує і той факт, що в обласних управліннях Нацполіції, СБУ та захисту економіки запевнили, що до слідчих дій на «Чернівціводоканал» жодного стосунку не мають.

За словами міського голови Чернівців Олексія Каспрука, причиною може бути отримання хабара кимось із працівників комунального підприємства. Наразі також відомо, що директор КП «Чернівціводоканал» Анатолій Чабан перебуває у відпустці.

Правоохоронці вчорашні події на КП «Чернівціводоканал» поки не коментують. Немає офіційної інформації і на сайті СБУ. Натомість з достовірних джерел у правоохоронних органах стало відомо, що під час обшуків затримали секретаря та голову тендерного комітету КП «Чернівціводоканал» Романа Клевача і Тараса Бабуха. Отримати у них коментарі з цього приводу не вдалося – в обох мобільні телефони вимкнені.

Тим часом, є інформація і про те, що у відповідь на вчорашні події на комунальному підприємстві міський голова Чернівців Олексій Каспрук має намір скликати сьогодні, 20 липня, позачергову сесію.

 

 

Posted in Зх. Україна, НОВИНИ, Новини Буковини
Çàãðóçêà...