СБУ перевіряє законність скандального опитування про «перспективи регіону» та «окремої незалежної держави» (ФОТО)

Опубліковано 24 Квітня 2019 о 11:30

Управління Служби безпеки України у Львівській області проводить перевірку за фактом поширення у мережі Інтернет провокаційного «опитування», у якому йдеться про «перспективи регіону» на кшталт «окремої незалежної держави» чи «приєднання до іншої держави». Про це повідомляє прес-служба відомства.

Відповідно до попередніх експертних висновків, вказане «опитування» містить окремі ознаки складу злочину, передбаченого статтею 110 Кримінального кодексу України. Зокрема, публічні заклики чи розповсюдження матеріалів із закликами до посягання на територіальну цілісність і недоторканість України.

Наразі, СБУ вживає заходів для встановлення усіх причетних до організації вказаної провокації та притягнення їх до відповідальності відповідно до чинного законодавства.

З урахуванням набутого спецслужбою досвіду виявлення і блокування фактів діяльності російських спецслужб проти України, у т. ч. спрямованої на дестабілізацію суспільно-політичної ситуації в нашій державі, закликаємо мешканців регіону не піддаватись на провокації та не сприяти публічному поширенню вказаного «опитування», який є очевидним елементом ворожої пропаганди.

Нагадаємо, напередодні у мережі з’явились фото опитування такого зразка.

Про факт такого опитування “Face to Face” повідомила на своїй сторінці львівська журналістка Світлана Хитрова. Згідно з фото, атор провокативних опитувань — Київський міжнародний інститут соціології.

Фото: Світлана Хитрова

загрузка...

СТЕЖТЕ ЗА ОПЕРАТИВНИМИ НОВИНАМИ У TELEGRAM